Zobacz salę zabaw

Lutowe przedszkole

To już luty!

Choć dawno się tutaj nie odzywaliśmy, niech nikt nie myśli, że nic się u nas nie dzieje!
Ba! Dzieje się bardzo dużo!

W listopadzie mieliśmy okazję spotkać się z naszymi ulubionymi bajkowymi postaciami, wzięliśmy udział w zajęciach podróżniczych, świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia oraz wróżyliśmy podczas corocznych Andrzejków.

W grudniu nie obyło się bez wizyty Górnika, który opowiedział nam o swojej pracy. Odwiedził nas również Mikołaj z super prezentami! Obejrzeliśmy świąteczne przedstawienie w wykonaniu Teatru Eden oraz przenieśliśmy się do Izraela podczas zajęć podróżniczych.

W styczniu również przeżyliśmy wiele przygód, a najważniejsze w tym miesiącu były:

- Urodziny Kubusia Puchatka i konkurs na prezent dla tego kochanego Misia! Wielu z nas wykonało piękne prace, z których Kubuś był bardzo zadowolony!
- Bal Karnawałowy, czyli tańce i przebieranki, pokazy mody i sesja zdjęciowa!

W lutym, mimo że dopiero połowa tego miesiąca za nami, już wiele się wydarzyło. Zjedliśmy pyszną pizzę z okazji Dnia Pizzy i pączki w Tłusty Czwartek. Walentynki minęły nam wszystkim w miłej atmosferze, a poczta walentynkowa nie zawiodła i z wszystkimi kartkami zdążyła na czas!

A! Jeszcze jedno! Wiemy, że to trudne słowo ale w lutym rozpoczęła się RE-KRU-TA-CJA!
Zapraszamy nowe dzieci do naszego przedszkola! Jeśli chcecie, by czas upłynął Wam miło i z uśmiechem na buźkach to Radocha jest miejscem dla Was!
Drodzy Rodzice zapraszamy Was do zakładek "Rekrutacja" oraz "Cennik" po więcej szczegółów!

Pozdrawiamy i na wiosnę już czekamy!!!

[^]