Poznajemy różne zawody 2

Poznajemy zawody cz. 2

Kolejnymi miejscami jakie odwiedziliśmy poznając różne zawody były:

- Klinika stomatologiczna MEDICA SPACE - Dzieci spotkały Wróżkę Zębuszkę, zobaczyły gabinet, mogły usiąść na specjalnym fotelu i zobaczyć różne ciekawe narzędzia, którymi posługuje się stomatolog podczas swojej pracy. Dzieci zostały obdarowane balonami, naklejkami i kolorowankami. Po tak wspaniałej wycieczce na pewno nie będą się bały wizyty u stomatologa!

- Aptekę Hipokrates III i Aptekę Pod Baranem 3 - Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy i mogliśmy zobaczyć zaplecze, gdzie przygotowywane są lekarstwa na zamówienie oraz dodatkowe zapasy. W aptece wszystko jest pięknie poukładane i każda rzecz ma swoje miejsce! Jesteśmy jeszcze za mali by pracować w aptece, może chociaż uda nam się mieć taki porządek na półkach z zabawkami jaki panie miały w swojej aptece?

- Zakład Zegarmistrza - Tygryski wzięły ze sobą zegarki, a pan pokazał im jak ostrożnym i precyzyjnym należy być przy naprawie tych małych czasomierzy. Przy okazji dowiedzieliśmy się paru ciekawostek na temat pracy szewca i jak można dorobić klucz! W jednym miejscu poznaliśmy pracę, aż trzech fachowców! To dopiero była owocna wyprawa!