Zobacz salę zabaw

Wrzesień, wrzesień

Wróciliśmy!

Udało się! Wielu z nas po bardzo niespodziewanej i długiej przerwie wrócili do przedszkola! Wrzesień to miesiąc, w którym na nowo przyzwyczajamy się do stałego rytmu i organizacji w naszych grupach. Mimo to, że tym razem wakacje u niektórych były nieco dłuższe, ruszyliśmy pełną parą! Co się już zdążyło wydarzyć?

- DZIEŃ KROPKI - Dzień Kropki obfitował w wiele ciekawych dla nas zadań! Usłyszeliśmy historię, od której zaczęło się świętowanie kropkowego dnia. Łowiliśmy i malowaliśmy kropki, skakaliśmy przez okrągłe obręcze, wyklejaliśmy plasteliną kropkową tęczę!

- DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - Nasz dzień świętowaliśmy bardzo aktywnie. były tory przeszkód, zabawy z balonami i chustą animacyjną oraz wesołe pląsy przy muzyce!

- POWITANIE JESIENI - Powitaliśmy kolejną porę roku. Jesień można poznać po skarbach jakie przynosi, dlatego wybraliśmy się na ich poszukiwanie! Tygryski zapełniły darami swoje jesienne pudełka, a sówki na długim spacerze odnalazły jesień znajdując żołędzie. Misie nie musiały jesieni szukać, gdyż odwiedziła ich w sali wraz z koszem pełnym skarbów, a maluchy pokazały jej piękne jesienne drzewa, które własnoręcznie wykonały malując farbami.

Odbył się również pierwszy wyjazd na basen, a w tym tygodniu spotkamy się z naszą kochaną panią podróżniczką, która zabierze nas do dalekiej Australii!

Wrzesień mija szybko i my również nie zwalniamy tempa! Pozdrawiamy i życzymy dużo uśmiechu :-)

[^]