Zobacz salę zabaw

Wrzesień za nami

Jesienny czas

Wrzesień upłynął bardzo szybko. Jesień w pełni, ale nasze humory nadal wakacyjne. Codziennie rano w przedszkolu widać uśmiechnięte buźki!
Co u nas słychać? Od początku roku w naszym przedszkolu wydarzyło się bardzo wiele.
Odwiedzili nas aktorzy z Teatru Eden, obchodziliśmy Dzień Kropki i najważniejszy dla nas wszystkich - Dzień Przedszkolaka.
Niektórzy z nas chętnie uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Starszaki czują się jak ryby w wodzie podczas cotygodniowych wyjazdów na basen, małe baletnice co czwartek trenują i wyobrażają sobie swoje debiuty na scenie, a w piątki przychodzi czas na skupienie i ćwiczenie silnej woli podczas zajęć AIKIDO.

Październik zapowiada się tak samo świetnie, a dodatkowo Sówki i Tygryski w piątek (11.10) jadą w odwiedziny do Schroniska w Tychach, by obdarować zwierzęta karmą, którą zebraliśmy podczas zbiórki z okazji Dnia Zwierząt. Pieski na pewno się ucieszą!

W następnym tygodniu czeka nas Pasowanie na Przedszkolaka, ale o tym napiszemy po tym uroczystym wydarzeniu, gdy emocje już opadną i będziemy mogli powiedzieć, że już wszyscy jesteśmy prawdziwymi PRZEDSZKOLAKAMI :-)

[^]