Zobacz salę zabaw

Zakończenie roku!

Witajcie wakacje!

Rok szkolny minął w bardzo szybkim tempie! Teraz już każdy myśli o wakacyjnych przygodach, ale chcemy wszystkim przypomnieć co fajnego się działo u nas od maja!

- Dzień Małego Patrioty - Przypomnieliśmy sobie różne ciekawostki o naszym kraju, wykonaliśmy biało-czerwone prace plastyczne, układaliśmy puzzle, odnajdywaliśmy na mapie ciekawe miejsca, które warto w Polsce odwiedzić.

- „Dzieci Świata” – Podczas majowych zajęć podróżniczych byliśmy z wizytą u naszych rówieśników w różnych zakątkach świata. Poznaliśmy ich otoczenie, zwyczaje, tradycje i to co nas najbardziej interesowało czyli zabawy i zabawki. Niektóre z nich były bardzo ciekawe! Oczywiście, jak już tradycja na tych zajęciach nakazuje, chętni mogli przymierzyć różne stroje i nakrycia głowy.

- WALABIA – podczas super warsztatów dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o Gadach, a z niektórymi poznaliśmy się naprawdę bardzo dobrze!

- Dzień Dziecka - Podchody, tory przeszkód, upragnione wyjście "na kulki" i pyszne lody – to było wspaniale spędzone święto!

- Roślinne stworki - U Tygrysków na parapecie zamieszkały roślinne stworki. Starszaki zabrały je do domu, gdy zobaczyły, że stworkom przydałoby się strzyżenie! W domu zabawa to podstawa!

- WYCIECZKI – Sówki i Misie wybrały się do „Dream Parku” w Ochabach, a Tygryski do „Bajki Pana Kleksa” w Katowicach. Obie wyprawy były bardzo udane!

- Powitanie lata - wszystkie grupy powitały wyczekiwane LATO! Miśki uczciły ten dzień malując kredą letnie skojarzenia, Tygryski wybrały się na pyszne lody, a Sówki ratowały Panią Lato grając w gę przygodową. Mamy nadzieję, że ta pora roku zostanie z nami długo, by cieszyć się słońcem i czasem spędzonym na świeżym powietrzu!

- Niespodzianka na placu zabaw - W naszym przedszkolnym ogrodzie pojawiła się nowa atrakcja! Nie mogliśmy się doczekać, aż będziemy mogli się tam pobawić! Dzięki firmie „Naukowe place zabaw” mamy swoją własną EKO-KUCHNIĘ! Pierwsze testy już za nami, a co dalej? Pewnie niejeden Masterchef się tutaj wyłoni!

- Ostatnie podróżowanie - W czerwcu odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia podróżnicze z Poznajemy Świat. Tym razem wyruszyliśmy do Indonezji! To było idealne miejsce na zakończenie tegorocznych zajęć :-) Dziękujemy za rok pełen podróży!

W piątek, 25 czerwca pożegnaliśmy pożegnaliśmy kolegów, którzy od września rozpoczną nową przygodę w szkole! Najpierw odbył się uroczysty występ, a później powitaliśmy wakacje tanecznym krokiem podczas wspólnej dyskoteki!

Teraz, gdy już wiecie jak minęła nam końcówka roku możecie cieszyć się dwoma ciepłymi, letnimi miesiącami. Wypoczywajcie i do zobaczenia we wrześniu!

[^]