Bal Halloweenowo - Andrzejkowy

Bal

Bal Halloweenowo – Andrzejkowy
Bardzo lubimy bale. Zwłaszcza te, na których przebieramy się w ciekawe stroje. Tym razem na imprezie zagościło parę diabełków, wróżek, czarownic, kościotrupów, ale nie zabrakło również dyni, biedronki, budowniczego czy samego Buzza Astrala!
Bawiliśmy się w „Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy”, później rzucaliśmy do celu słodkimi cukierkami, wsiedliśmy do pociągu z prawdziwym DUCHEM, poznaliśmy imiona swoich przyszłych mężow i żon, jedliśmy jabłka bez użycia rąk. Nie mogło zabraknąć uwielbianej przez wszystkich macareny.
W międzyczasie każdy mógł pójść na spotkanie z wiedźmą, która wróżyła dzieciom z rąk i miała magiczną kulę!
W połowie balu udaliśmy się na poczęstunek, by znów naładować baterie i ugasić pragnienie.
Na koniec bawiliśmy się w „Krzesełka”, tańcząc do energicznej muzyki – zabawa zakończyła się remisem, a my zmęczeni udaliśmy się do przedszkola na obiad i odpoczynek!
Już nie umiemy się doczekać kolejnego balu!