Przedszkoliada Tour 2018

Od tego roku szkolnego nasze przedszkolaki biorą udział w zajęciach cotygodniowych zajęciach sportowych. W końcu ruch to nasza podstawowa potrzeba i dzięki świetnej zabawie z drużyną Kangura zaspokajamy ją w 100%. 17 stycznia całe przedszkole brało udział w imprezie zorganizowanej w wielkiej Hali Sportowej, gdzie przygotowano dla wszystkich przybyłych wiele atrakcji. Graliśmy w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, a odpocząć mogliśmy podczas rysowania w ramach akcji "Pokoloruj sport". Dzieci spotkały się również z siatkarzami i maskotką klubu BBTS i oczywiście z Kangurem - maskotką Przedszkoliady.pl. Na koniec wszystkie dzieci zostały obdarowane dyplomami, nagrodami i medalami. Bawiliśmy się świetnie! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również nas tam nie zabraknie!